Váš košík je prázdný
777 146 598
Všechny nejdůležitější reklamní kanály pod jednou střechou, to jsou iReklamy.cz.

Reklamy, zobrazující se uživatelům, kteří k vyhledávaní informací na internetu používají Google. Vhodné pro všechny typy reklamy, více viz Často kladené otázky.

Reklamy, zobrazující se uživatelům, kteří používají sociální síť Facebook. Vhodné pro všechny typy reklamy s obsáhlými možnostmi přesného zacílení, více viz Často kladené otázky.

Reklamy, zobrazující se především českým uživatelům, kteří k vyhledávání informací na internetu používají Seznam. Vhodné pro všechny typy reklamy, více viz Často kladené otázky.

Propagace Vašich videí prostřednictvím největšího světového videoportálu Youtube.

Objednejte si reklamu zároveň u více poskytovatelů.

Tyto služby jsou vhodné především pro náročnější zákazníky, kteří by chtěli využít našich dalších individuálních marketingových služeb, jakými je například tvorba webových stránek, e-shopů, možnost kontroly průběhu vlastních kampani, zřizování PPC profilů a mnohé další služby v rámci it marketingu.

  • Náš tým odborně vyhodnotí Vaše reklamní možnosti s ohledem na webovou a jinou prezentaci, kterou budete chtít naším prostřednictvím propagovat. Na základě této analýzy Vám pak představíme několik návrhů, poté vyberete ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat.
  • Naše společnost Vám poskytuje kompletní reklamní zastřešení v rámci internetové, rádiové, venkovní a TV reklamy. Dále poskytujeme mnohé další služby, jako webové stránky a e-shopy na míru, originální hudební a video spoty na zakázku, návrhy plakátů, včetně dlouhodobé spolupráce v oblasti marketingu.