Váš košík je prázdný
777 146 598
Všechny nejdůležitější reklamní kanály pod jednou střechou, to jsou iReklamy.cz.

FacebookAds

Vyplňte prosím následující údaje. Zvýrazněná pole s hvězdičkou jsou povinná.
Zacílení reklamní kampaně
Ukázka postupu

Pokud si při vyplňování formuláře nebudete kteroukoliv položkou jistí, neváhejte nás kontaktovat na live chatu níže, nebo jakoukoliv jinou formou, viz kontakty.

 
 

Čím menší je okruh lidí, kterým chcete zobrazovat Vaši reklamu, tím menší je pravděpodobnost jejího prokliku. Toto může mít za následek zvyšování ceny za jednotlivý proklik. Pokud tedy nemáte v úmyslu oslovit jen určitou oblast (města, kraje), je pro Vás výhodnější nechat Vaši kampaň zacílenou na celou cílovou zemi, případně země.

Rozpočet a trvání kampaně

Částka kterou zde zadáte se vztahuje k samotné kampani. Pokud zde tedy zadáte minimální částku 20 kč/den, znamená to, že pokud bude stát 1 proklik na Vaši reklamu 2Kč, uvidí ji každý den po dobu kampaně 10 lidí.

Průměrná částka za jeden proklik se pohybuje 

od 2 do 5 Kč bez dph a doporučená průměrná
denní částka je 200 - 400 Kč bez dph.

Kč s dph

15 denní kampaň za 199 Kč bez DPH. Obdržíte jen jeden zaslaný návrh ke schválení, není možné využívat rozšířených možností ve formulářích, ani nastavovat začátek a konec kampaně.

Vaši kampaň spustíme ve zrychleném řízení do 3 dnů
(v závislosti na došlé platbě) místo do obvyklých 5ti pracovních dnů. Cena této služby je 950 Kč bez dph. Více viz služby a ceny.

Vyberte časový úsek, ve kterém by měla kampaň probíhat (minimálně 14 dní)

Delší, než například jednodenní nebo týdenní časový úsek je nezbytný kvůli tomu, abychom mohli kampaň optimálně nastavit, protože při její realizaci mohou nastat komplikace nejen z hlediska požadavků jednotlivých zákazníků, ale i stran samotného poskytovatele služeb (schvalovací fáze kampaně apod.)

 
 
 
Počet dní
Účel kampaně
Rozšírené možnosti zadání (nepovinné)

Tuto službu využívejte pouze v případě, že chcete propagovat přímo svoji facebookovou stránku. Pokud facebookovou stránku nemáte, můžete si její základní verzi nechat zřídit zde. U této služby není automaticky dané, že každý proklik znamená zisk nového fanouška, protože volba, jestli se někdo stane Vaším fanouškem, je vždy svobodná a není vázaná na proklik.

Pokud nemáte vlastní facebookový profil, můžete si ho nechat zřídit zde. Pokud už vlastní profil máte, zadejte prosím tuto informaci do poznámky níže a my Vás po odeslání objednávky budeme kontaktovat s dalším postupem. Cena této služby je 690 Kč bez dph.

Čím menší je okruh lidí, kterým chcete zobrazovat Vaši reklamu, tím menší je pravděpodobnost jejího prokliku, což může mít za následek výrazné zvyšování ceny za jednotlivý proklik. Je tedy pro vás výhodnější, pokud nemáte v úmyslu oslovit jen určitou věkovou kategorii nebo pohlaví, nechat Vaši kampaň zacílenou na všechny.

Poznámka

Zde vypište jakékoliv další postřehy a požadavky, které by nám mohly poskytnout další informace o vašich marketingových potřebách. Dále zde také můžete doplnit, zda si přejete využít některých našich dalších nabízených služeb.


Krok 1 ze 4