Váš košík je prázdný
777 146 598
Všechny nejdůležitější reklamní kanály pod jednou střechou, to jsou iReklamy.cz.

Venkovní reklamy

Venkovní reklama je jednou z nejúčinějších druhů propagace pro budování značky a zvýšení prestiže Vaší firmy, ale i pro zvyšování prodejů nabízených produktů. Je tomu tak především proto, že na své cílové odběratele působí dlouhodobě, 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Lidé se kolem těchto reklamních ploch vrací každý den ze zaměstnání, z obchodu nebo kolem nich jezdí autem nebo prostředky hromadné dopravy. To Vaší venkovní reklamě zajišťuje několikačetný zásah cílového odběratele několikrát za den. 


Co nabízíme: 

1) Výrobu a tisk reklamních plakátů veškerých formátů

2) Výlep a vývěs plakátů prakticky na všech typech klasických reklamních nosičů (billboardy, sloupy, prostředky mhd..)  

3) Výrobu a roznášení letáků

4) Propagaci pomocí citylightů a CLV

5) a mnohé další služby související s venkovní reklamou

 

Podrobně:

- zajistíme návrh, realizaci a výrobu Vašich tiskovin od začátku do konce, nebo na míru vytvoříme projekt přesně dle Vašeho zadání 

- vybereme grafika, který bude nejlépe odpovídat Vašim požadavkům 

- v rámci výlepu a vyvěšování Vašich tiskovin, spolupracujeme s největšími firmami v oboru, takže celorepubliková i lokální působnost je zajištěna

- k výlepu nabízíme tyto druhy reklamních poutačů.

- berte prosím v potaz, že v rámci venkovního výlepu se zaměřujeme pouze na výlep ve městech, nebo v prostředcích MHD, protože výlep nebo jakoukoliv produktovou propagaci na místech s povolenou rychlostí vyšší než 50 km/hod, považujeme za životu nebezpečný.   
Mám zájem o tento druh reklamy
Vyplňte prosím následující údaje, stačí jeden kontaktní a klikněte na tlačítko odeslat.
Po odeslání poptávky Vás budeme neprodleně kontaktovat, abychom se s Vámi domluvili na dalším postupu.

Jméno
Email
Telefon
Poznámka

Odeslat

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána

  • Náš tým odborně vyhodnotí Vaše reklamní možnosti s ohledem na webovou a jinou prezentaci, kterou budete chtít naším prostřednictvím propagovat. Na základě této analýzy Vám pak představíme několik návrhů, poté vyberete ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat.
  • Naše společnost Vám poskytuje kompletní reklamní zastřešení v rámci internetové, rádiové, venkovní a TV reklamy. Dále poskytujeme mnohé další služby, jako webové stránky a e-shopy na míru, originální hudební a video spoty na zakázku, návrhy plakátů, včetně dlouhodobé spolupráce v oblasti marketingu.