Váš košík je prázdný
777 146 598
Všechny nejdůležitější reklamní kanály pod jednou střechou, to jsou iReklamy.cz.

Televizní a video reklamy

Tv a video reklamy jsou jasným a originálním poselstvím o Vašich produktech nebo firmě samotné, stejně jako jsou třeba videoklipy vizitkou hudebních skupin. Zacílení Vaší reklamy pomocí vybraných tv kanálů může být stejně tak dobře cílené, jako plošné, přičemž potenciál TV reklamy asi není nutné nijak představovat. Další způsob propagace Vašich videí je možný i pomocí You Tube, největšího videoportálu na světě, kde může být Vaše reklama nebo propagace libovolného videa nebo hudebního videoklipu stejně tak dobře zacílená na region jako na celou republiku nebo celosvětově.    


Co nabízíme: 

1) Výrobu reklamních spotů včetně nasazení do televizních sítí

2) Výrobu videoprezentací, animací a propagačních spotů

3) Výrobu propagačních videí a animací pro weby a internetové prezentace, sociální sítě včetně aktivní propagace pomocí You Tube

4) Výrobu instruktážních videí i záznamy živých vystoupení včetně střihu, zvuku a celkového zpracování  

5) Veškeré další procesy související s úpravou a tvorbou videa (preprodukce, produkce, postprodukce)

 

Podrobně

- Každou z výše nabízených služeb jsme schopni zrealizovat od začátku až do konce (návrh, scénář, zpracování, hudební a zvuková produkce a postrodukce), nicméně je možné vyrobit videoprezentaci či animaci zcela podle Vašich představ a na základě Vašich podkladů a návrhů. 

- Na každou zakázku vybíráme team lidí, kteří se nejlépe hodí pro Vámi zadaný projekt.

- Ke každému videu přistupujeme odpovědně a profesionálně, a proto jsou všechny videoprezentace od nás kvalitním originálem.

- nebojíme se inovativních přístupů ale jsme také schopni poskytnout velmi konzervativní a ustálenou formu Vaší videoprezentace.   

- nabízíme vyhotovení i export Vašich videí ve všech standardních formátech
Mám zájem o tento druh reklamy
Vyplňte prosím následující údaje, stačí jeden kontaktní a klikněte na tlačítko odeslat.
Po odeslání poptávky Vás budeme neprodleně kontaktovat, abychom se s Vámi domluvili na dalším postupu.

Jméno
Email
Telefon
Poznámka

Odeslat

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána

  • Náš tým odborně vyhodnotí Vaše reklamní možnosti s ohledem na webovou a jinou prezentaci, kterou budete chtít naším prostřednictvím propagovat. Na základě této analýzy Vám pak představíme několik návrhů, poté vyberete ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat.
  • Naše společnost Vám poskytuje kompletní reklamní zastřešení v rámci internetové, rádiové, venkovní a TV reklamy. Dále poskytujeme mnohé další služby, jako webové stránky a e-shopy na míru, originální hudební a video spoty na zakázku, návrhy plakátů, včetně dlouhodobé spolupráce v oblasti marketingu.