Váš košík je prázdný
777 146 598
Všechny nejdůležitější reklamní kanály pod jednou střechou, to jsou iReklamy.cz.

Vytvořit reklamní kampaň na:

Pomocí této nezávazné poptávky si zaškrknutím jednotlivých druhů reklamy vyberte, kde chcete umístit svoji reklamu. Poté klikněte na vybrat. Pak Vyplňte kontaktní údaje a základní informace k jednotlivým typům reklam a klikněte na odeslat. Následně se s Vámi spojíme a dohodneme se na konkrétní podobě spolupráce.

 

Internetová reklama u největších poskytovatelů v ČR: Google AdWords, Facebook Ads, Sklik (od Seznamu), YouTube (propagace videí) a další.

 

Rádiové reklamy, spoty, trailery, podkresová hudba na míru, hudba k filmům a inscenacím a další.

 

Televizní reklamy, promo videa, spoty, YouTube a další.

 

Venkovní plochy, billboardy, prostředky MHD a další.

 
Vybrat

Vybrali jste si následující druhy reklamy. Níže stručně popište, jak by měla reklama vypadat. Pokud nemáte konkrétní představu, nemusíte formuláře vyplňovat. Vyplňte jen kontaktní údaje, klikněte na odeslat a my se Vám ozveme v nejbližším možném termínu.

Kontaktní údajeJméno
Email
Telefon
Internetová reklama
Rádiová reklama
Televizní reklama
Venkovní reklama

Odeslat

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána

  • Náš tým odborně vyhodnotí Vaše reklamní možnosti s ohledem na webovou a jinou prezentaci, kterou budete chtít naším prostřednictvím propagovat. Na základě této analýzy Vám pak představíme několik typů kampaní, z nichž si poté vyberete tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.
  • Naše společnost Vám poskytuje kromě návrhů, realizací a vedení samotných kampaní, také mnohé další služby v rámci IT marketingu, jejichž výčet můžete najít pod ikonkou Služby na míru.