Váš košík je prázdný
777 146 598
Všechny nejdůležitější reklamní kanály pod jednou střechou, to jsou iReklamy.cz.

Rozšířené služby

Rozšířené služby na míru jsou určeny především pro zákazníky, kteří mají specifické požadavky nejen v rámci správy internetových reklamních kampaní, ale i v dalších oblastech, mezi které patří například tvorba nebo úprava webových stránek, e-shopů, slevových a aukčních portálů, dále grafická a intranetová řešení různého charakteru (rezervační systémy apod.), seo optimalizace, uživatelská testování i možnosti rozšíření reklamní spolupráce do dalších oblastí a jiných marketingových a propagačních okruhů.

Po vyplnění a odeslání krátkého formuláře, Vás budeme neprodleně kontaktovat s konkrétními návrhy dalšího postupu.

Vyplňte prosím nezávaznou objednávku.

Reklamní kampaň na míru je určena pro náročnější zákazníky, kteří od reklamní kampaně vyžadují další specifika, která nejsou obsažena v základních formulářích. Těmito kritérii jsou například dlouhodobější marketingové plány, měření konverzních poměrů, pevné ceny za prokliky a jiné požadavky, které není pro jejich složitost možné v rámci samotných základních formulářů dostatečně postihnout.

Základní stránky vytvořené přes portál webnode.cz, jsou vhodné především pro menší a začínající podnikatele a živnostníky. Pomocí teto aplikace Vám můžeme vytvořit jak základní statické webové prezentace s informativním charakterem o Vašich produktech či službách, tak i e-shopy s mnoha možnostmi volby, jakými jsou akční slevy, či odkazy na nejprodávanější zboží, diskuse k jednotlivým produktům apod. Samozřejmostí je i možnost integrace známých aplikací, jakými jsou odkazy pro facebook, twitter, youtube či google maps, ale i anket a dalších nepřeberných možností. To vše navíc můžete získat v rámci vlastní domény, nebo v rámci rozšířených hostingových služeb webnode.

Vyberte typ stránek, které chcete realizovat.

Mikrostránka je nejlevnější a rychle vytvořená varianta webu, jejíž rozsah se pohybuje okolo pěti stran. Její hlavní výhody spočívají v možnosti rychlého a efektivního informování návštěvníků o jednom konkrétním tématu nebo reklamní či prodejní akci. Cena se pohybuje okolo 1000Kc bez dph bez domény a webhostingu, pokud budete chtít vytvořit i originální texty, může se cena navýšit zhruba na 1500-2000 Kč. Více viz ukázky základních stránek.

Webová prezentace Vaší firmy, obchodu, ubytovacího zařízení a dalších nepřeberných služeb a produktů, je profesionální prezentace, která může kromě veškerých potřebných informací obsahovat různě formy komunikace, odkazy na umístění na mapách, odkazy na facebookové, youtube a další prezentace, fóra, ankety, odkazy na Vaše další projekty, fotogalerie a mnohé další možnosti sebeprezentace. Cena za tyto stránky se dle náročnosti pohybuje mezi 2500-5000 Kč. Více viz ukázky základních stránek.

E-shop poskytuje všechny možnosti standardní klasické webové prezentace s rozšířením o možnosti prodeje produktů a služeb. Co se týká platebních metod v rámci těchto e-shopů, je možné využít jak plateb na dobírku, tak i implementovaných platebních portálů (PayPal, Česká spořitelna). V rámci dopravy produktů je možné, kromě osobního odběru využít i služeb UPS a DHL. Cena e-shopu se dle náročnosti provedení pohybuje mezi 3000-7000 Kč. Více viz ukázky základních stránek.

Standardně služba webnode.cz, poskytuje zdarma doménu třetího řádu ve formátu vasedomena.webnode.cz, jejíž název je možné vyplnit o pole níže.

Využití této služby Vám v rámci naší originální platformy přináší veškeré možnosti v oblasti webové prezentace, e-shopů, intranetových systémů, grafických designů, hostingových služeb, nákupů domén a dalších specifických služeb, jejichž realizace se bude odvíjet od Vašich konkrétních požadavků. Po odeslání krátkého dotazníku Vás kontaktuje některý z našich IT specialistů, aby s Vámi probral veškeré další podrobnosti a specifika Vašeho projektu.

Vyberte typ stránek, které chcete realizovat.

Hlavní výhody mikrostránek spočívají v možnosti rychlého a efektivního informování návštěvníků o jednom konkrétním tématu nebo reklamní či prodejní akci. Cena se pohybuje okolo 1000 Kč bez domény a webhostingu, pokud budete chtít vytvořit i originální texty může se cena navýšit zhruba na 1500-2000 Kč. Viz ukázky stránek na míru.

Webová prezentace Vaší firmy, obchodu, ubytovacího zařízení a dalších nepřeberných variant služeb a produktů, bude pod naším vedením detailně zpracovaná jak po grafické, tak funkční stránce a to zcela dle Vašich specifických požadavků. Takto realizovaný projekt může kromě veškerých potřebných informací o Vás a o Vašich produktech nebo službách obsahovat odkazy na umístění Vaší firmy na mapách, odkazy na facebookové, youtube a další prezentace, ankety, fóra, odkazy na Vaše další projekty, fotogalerie, videogalerie a mnohé další možnosti sebeprezentace. Klasickou webovou prezentaci na míru můžete získat od 5000 Kč bez dph. Více viz ukázky stránek na míru.

E-shop poskytuje všechny možnosti standardní klasické webové prezentace s rozšířením o možnosti prodeje produktů a služeb. Grafická a funkční realizace bude vytvořena přesně dle požadavků Vašeho e-shopu, případně slevového nebo aukčního portálu. Co se týká platebních metod v rámci těchto e-shopů, je možné využít jak klasických plateb na dobírku, tak i implementovaných platebních portálů (GoPay, PayPal a další) a dalších požadovaných platebních metod. Více viz ukázky stránek na míru.

Webhosting je pronájem datového prostoru pro Vaši webovou prezentaci na cizím serveru.

Pokud doménu ještě nevlastníte je potřeba najít vhodný a především volný název takové domény. S touto problematikou Vám však rádi pomůžeme. 

Napište nám, s čím dalším ze světa IT marketingu bychom Vám mohli pomoci.

Krok 1 ze 3